• O vánoční hvězdě

    ½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Shadow Country

    ★★★★★

  • A New York Christmas Wedding

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Charlatan

    ★★★

  • La vita nuova

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Always Amber

    ★★★½

  • Disclosure

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Adore You

    ★★★★½

  • Owners

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Let It Snow

    ★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Midway

  • Two of Us

    ★★★

  • Collective

    ★★★★★

  • Babyteeth

    ★★★★

  • Corpus Christi

    ★★★★½

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Lola

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ½

  • Christine and the Queens - Glastonbury

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Good Omens

    ★★★★★

  • Good Kisser

  • Matthias & Maxime

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Forman vs. Forman

    ★★★★

  • And Then We Danced

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Varda by Agnès

    ★★★★

  • On the Roof

    ★★★

  • Adam

  • To the Stars

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • The Girl in the Spider's Web

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Toman

    ★★½

  • The Purity of Vengeance

    ★★½

  • Chris: Live From Salle Pleyel Paris

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Playing Hard

    ★★★

  • Apple Music Presents: Chris

    ★★★★★

  • Vita & Virginia

    ★★½

  • Daniel Sloss: Live Shows

    ★★★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Boy Erased

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • First Man

    ★★★★