RSS feed for Gabrielle

Gabrielle has rated 13 films ★★★★½ .

  • The Witch

    ★★★★½

  • Pan's Labyrinth

    ★★★★½

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Young Girls of Rochefort

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Enchanted

    ★★★★½

  • The Fighter

    ★★★★½

  • Spotlight

    ★★★★½

  • Cold War

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★★½