• Luca

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Mank

    ★★

  • The Prom

    ★★★★

  • Bridesmaids

    ★★★★

  • The Parent Trap

    ★★★★

  • Little Italy

    ★★½

  • A Christmas Story

    ★★★★

  • Elf

    ★★★★★

  • The Life & Adventures of Santa Claus

    ★★★★

  • Frosty the Snowman

    ★★★½

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★★½

  • The Santa Clause 3: The Escape Clause

    ★★½

  • Planes, Trains and Automobiles

    ★★★½