Sort by
  • Strays

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ½

  • God Is a Bullet

    ½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Slave Dolls

  • Mafia Mamma

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Renfield

    ½

  • Evil Dead Rise

    ½

  • Hypnotic

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Old Way

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Christmas Tapes

    ★★★

  • #Float

    ½

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Troll

    ½

  • Violent Night

  • Killer Sally

  • The Area 51 Incident

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★★

  • Smile

    ½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Emily

    ★★★★½

  • Blonde

    ½

  • Dead for a Dollar

    ★★½

  • The Eternal Daughter

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

  • The Wonder

    ★½

  • Bones and All

    ½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • The Lair

    ★★★

  • Beast

  • Fall

    ★★

  • Candy Land

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Infrared

    ½

  • Glorious

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ½

  • Bassendream

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Sharkula

    ½

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Broker

    ★★★