Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Say Hey, Willie Mays!

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • We Cry Together

    ★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Goes By So Fast: A Mahal Film

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Andy Warhol Diaries

    ★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • 9/21/21

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½