• Generation Wealth

    ★★★★★

  • Searching

    ★★★

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★½

  • Judd Apatow: The Return

    ★★★★½

  • Phantom Thread

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Michelle Wolf: Nice Lady

    ★★★★½

  • Wonder

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Krystal

    ½

  • Judah Friedlander: America Is the Greatest Country in the United States

    ★★★

  • Jack Whitehall: At Large

    ★½

  • Patton Oswalt: Annihilation

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Creep 2

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Unicorn Store

    ★★★

  • I Love You, Daddy

  • Molly's Game

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • Mary Goes Round

    ★★★½

  • Home Again

    ★★½

  • mother!

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Battle of the Sexes

    ★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Bad Match

    ★★½

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

    ★½

  • Detroit

    ★★★½

  • Descendants 2

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Tour de Pharmacy

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • The Year of Spectacular Men

    ★★★

  • Rough Night

    ★★½

  • Despicable Me 3

    ★★

  • The Book of Henry

    ★½

  • Girls Trip

    ★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★

  • 47 Meters Down

    ½

  • Good Time

    ★★★½

  • The Beguiled

    ★★★★½

  • Cars 3

    ★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • The Rider

  • Okja

    ★★★½

  • Everything, Everything

    ★½

  • Tracy Morgan: Staying Alive

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Baywatch

    ½

  • Snatched

    ★½

  • It Comes at Night

    ★★★

  • The Circle

    ★½

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • Blame

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★½

  • Gifted

    ★★★★

  • A Fantastic Woman

    ★★★★

  • Louis C.K.: 2017

  • Power Rangers

    ★★★

  • Oh Lucy!

  • Dave Chappelle: The Age of Spin

    ★★★★

  • Flower

    ★★★★½

  • Hot Summer Nights

    ★★

  • Tragedy Girls

    ★★