Sort by
  • Our Home Out West

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Sam Jay: Salute Me or Shoot Me

  • American Fiction

    ★★★½

  • Housekeeping for Beginners

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Chuck Chuck Baby

  • All the Fires

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Clashing Differences

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

    ★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • May December

  • Monster

  • The Lost Boys

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

    ★★

  • Scream VI

    ★★

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★

  • Carnal Sins

  • All the Colours of the World Are Between Black and White

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★½

  • Cassandro

  • Babylon

    ★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Euphoria

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • A Place of Our Own

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Golden Delicious

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Something You Said Last Night

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • This Place

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • The Inspection

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Lie with Me

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Anything's Possible

    ★★★½

  • Revealer

  • Fire Island

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★★½