Sort by
  • Cigarette Girl

    ★★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Andragogy

    ★★★★½

  • Jawan

    ★★★

  • Sleep Call

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Mask Girl

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Celebrity

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • The Breaking Ice

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Soulmate

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Blood Curse

    ★★★★

  • Afire

    ★★★★½

  • 20,000 Species of Bees

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Dear David

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Fremont

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Like & Share

    ★★★★

  • A Boarding School

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Perfect Strangers

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Womb

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • The Red Point of Marriage

    ★★★★½