Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • The Undoing

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • Chemical Hearts

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Mulan

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★½

  • Onward

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Endings, Beginnings

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Waves

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Someone Great

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★½

  • Captain Marvel

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Her Smell

  • Nothing to Hide

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★