Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ten Little Mistresses

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Infinity Pool

  • Deleter

    ½

  • About Us But Not About Us

  • An Inconvenient Love

    ★★★

  • Do Revenge

    ½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Dog

  • Uncharted

    ★★★½

  • All of Us Are Dead

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Love Is Color Blind

  • Our Beloved Summer

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Arisaka

  • Encanto

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • Blood Red Sky

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • Deep

  • My Amanda

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Midnight

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Ice Road

  • Nevertheless,

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Sweet & Sour

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Mommy Issues

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Ride or Die

  • Law School

    ★★★★★

  • Army of the Dead

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Unholy

  • Love or Money