Sort by

izzy has logged 10 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lovelace

Lovelace

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Wild Child

Wild Child

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Wayne's World

Wayne's World

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Pride

Pride

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Match Point

Match Point

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Hundred-Foot Journey

The Hundred-Foot Journey

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Girl with a Pearl Earring

Girl with a Pearl Earring

2003
×
★★★★
Edit this entry  
02
Admission

Admission

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Other Boleyn Girl

The Other Boleyn Girl

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry