Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • What Feels True

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Her Castle

  • Beau Is Afraid

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

  • 65

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

  • 80 for Brady

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • The Ones Who Have a Place In Our Hearts

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Halloween Ends

  • Heathers: The Musical

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • What's Love Got to Do with It?

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Lost King

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

  • The Sprayer

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★½

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Persuasion

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Spiderhead