• Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Come Together

  • Moana

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★

  • Black Mirror: Hated in the Nation

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★

  • Black Mirror: Nosedive

  • The Accountant

    ★★★½

  • 13th

  • Hacksaw Ridge

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★

  • Arrival

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Team Thor

  • Star Trek Beyond

  • Your Name.

    ★★★½

  • Nerve

    ★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

  • Soarin' Around the World

  • Piper

  • Finding Dory

    ★½

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★

  • Now You See Me 2

    ★½

  • Graduation

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★½

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • The Jungle Book

    ★★½

  • God's Not Dead 2

  • This House Has People in It

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Thunder Road

  • Swiss Army Man

    ★★★

  • The 5th Wave

    ½

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Point Break

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

  • The Walk

    ★★★

  • The Martian

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★

  • Anomalisa

    ★★★½

  • War Room

  • Fantastic Four

    ½

  • Pixels

    ½

  • The Lobster

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★

  • Minions

    ½

  • Inside Out

    ★★★

  • Hereafter

  • Jurassic World

    ★★

  • Kung Fury

  • Sicario

    ★★★½

  • Green Room

    ★★½

  • Tomorrowland

    ★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Little Boy

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★

  • Paul Blart: Mall Cop 2

    ½

  • Furious 7

    ★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 4

  • King Candy

    ★★★½

  • Insurgent

    ★½