• Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • Jiu Jitsu

    ½

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Come Play

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Kandisha

    ★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★½

  • Archenemy

    ★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • We Are Who We Are

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★★

  • Antebellum

    ★½

  • #UNFIT: The Psychology of Donald Trump

  • Come True

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • Lucky

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Project Power

    ★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ★½

  • The Tax Collector

    ★½

  • An American Pickle

    ★★

  • Deliver Us From Evil

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★

  • Strasbourg 1518

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Spare Parts

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Ju-On: Origins

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • #Alive

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★