• #Alive

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Good Boy

    ★★½

  • Jo Koy: In His Elements

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Becky

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Capone

  • Arkansas

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½

  • All Day and a Night

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Boys from County Hell

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Earth and Blood

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★½

  • The Disney Family Singalong

    ★★

  • Honeydew

    ½

  • 12 Hour Shift

    ★★½

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★½

  • LA Originals

    ★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★★

  • Carrion

    ★★½

  • A Celebration of the Music from Coco

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Double Tap

    ★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Bloodshot

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★

  • Alone

    ★★★½

  • The Decline

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Time to Hunt

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Night Clerk

    ★★

  • Blanketyy

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Lamp Life

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Sergio

  • Lost Girls

    ★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Downhill

    ★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Relic

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Black Bear

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★