• Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Choose or Die

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • The Unforgivable

    ★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Sing 2

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★½

  • Under Wraps

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★

  • Spin

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Cruella

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • The Little Things

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Dry

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★

  • Come Play

    ★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Through the Glass Darkly

  • Enola Holmes

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★½

  • Antebellum