Sort by
  • Superbad

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Ghostland

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Ocean's Thirteen

    ★★★★★

  • Firestarter

  • The Post

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Pineapple Express

    ★★★½

  • Clockstoppers

    ★★★