Sort by
  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Terror Train

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Who Invited Them

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Virus:32

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Morbius

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Deadstream

    ★★½

  • Sissy

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★½

  • Uncharted

    ★½

  • The Long Night

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Four Lives

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½