Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Sahela

    ★★

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • The Devil's Work

  • Saw X

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Body Rhapsody

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Ahsoka

    ★★

  • Puzzle Box

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • The Rooster

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sons of Summer

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Streets of Colour

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Birdeater

  • Love Road

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Old Oak

  • Cobweb

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Firebrand

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • The New Boy

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Monster

    ★★★★

  • The Animal Kingdom

    ★★★½

  • Tiger Stripes

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Jeanne du Barry

    ★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½