• One Hundred and One Dalmatians

    ★★★★

  • Sleeping Beauty

    ★★★★

  • Time Bandits

    ★★★

  • Tideland

    ★★★½

  • Peter Pan

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★★

  • The Adventures of Ichabod and Mr. Toad

    ★★★

  • Stalker

    ★★★★★

  • Mirror

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Antrum

    ★★★

  • Alice in Wonderland

    ★★

  • Super Size Me

    ★★★

  • Stroszek

    ★★★★

  • The Strangers

    ★★★

  • Stepmom

    ★★★

  • Thinner

    ★★

  • The Stepford Wives

    ★★★