Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Little Nicholas

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

  • All Too Well: The Short Film

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Anaïs in Love

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Good on Paper

    ½

  • Luca

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Things Heard & Seen

  • Ladies of the Wood

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Palmer

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Throat Notes

  • OPAL

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

  • Supernova

    ★★★½

  • Joe Bell

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Calamity

    ★★★★

  • The Half of It

  • Normal People

  • Beastie Boys Story

  • Picture a Scientist

    ★★★★★

  • Tigertail

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Onward

    ★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • Gorillaz: Reject False Icons

  • 1917

    ★★★★½

  • Spies in Disguise

  • Let It Snow

  • Klaus

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Primal

    ★★★★★

  • Savage X Fenty Show

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • The Platform

    ★★★½

  • The King

    ★½

  • Steven Universe: The Movie

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • I Am Patrick Swayze

  • Hair Love

  • Midsommar

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½