Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★½

  • Making of The Last of Us

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • The Holiday Sitter

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Of an Age

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★★

  • Glorious

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • All Man: The International Male Story

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½