Jackpob_Mayo has logged 15 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Enter the Void

Enter the Void

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Glass

Glass

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★
Edit this entry  
18
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Chernobyl Diaries

Chernobyl Diaries

2012
×
Edit this entry  
16
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cam

Cam

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★
Edit this entry  
07
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry