Sort by
  • Boston Strangler

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • We're Not Even Supposed To Be Here Today: 3 Decades of Clerks Documentary

  • Troll

    ★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy