• The Crimes That Bind

    ★★★½

  • Offering to the Storm

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Dirty Laundry

    ★★★

  • The Stories That Prepared Us

    ★★★½

  • The Light Side

    ★★★½

  • Egg

    ★★★

  • Motorcycle Drive By

    ★★★

  • Monstras

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • One World: Together at Home

  • Love Wedding Repeat

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★★½

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★½

  • Gay As in Happy: A Queer Anti-Tragedy

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Air Conditioner

    ★★★½

  • Pride

    ★★★½

  • Sí, Mi Amor

    ★★½

  • Miss Americana

    ★★★½

  • No More Wings

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★½

  • Richard Jewell

  • Transversales

    ★★★½

  • Jess

    ★★★½

  • The Road to El Camino: Behind the Scenes of El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Hazbin Hotel

  • Encounter

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Legacy of the Bones

    ★★★

  • La revolución y la tierra

    ★★★★★

  • Polter

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • La pasión de Javier

  • After That Party

    ★★★½

  • Fractured

    ★★

  • Sauna Blue

    ★★★½

  • Route-3

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Wasp Network

    ★★½

  • The Laundromat

    ★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Eye for an Eye

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Overcomer

    ★★★

  • Recontraloca

    ★★★½

  • Sunday

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Lolo

    ★★★★★

  • Marooned

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • The Distance Between Us and the Sky

    ★★★★½

  • White Echo

    ★★★

  • Butterflies

    ★★★½

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Papá Youtuber

    ★★★

  • Intercambiadas

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★★

  • Hugo Blanco, río profundo

    ★★★★★

  • Captain Marvel

  • Acuitzeramo

    ★★★★