• Muppets Haunted Mansion

  • DUST BATH

  • 9/11: One Day in America

  • Martyrs Lane

    ★★★½

  • When I Consume You

    ★★

  • #Blue_Whale

    ★★

  • Hellbender

    ★★★★

  • Yaya e Lennie - The Walking Liberty

    ★★★½

  • The Crypt Monster

    ★★

  • The Sacred Spirit

    ★★½

  • Indemnity

    ★★½

  • Baby Money

    ★★★½

  • Brotherhood

    ★★★★

  • Actual People

    ★★★

  • Zahorí

    ★★★½

  • King Knight

    ★★½

  • The Legionnaire

    ★★★½

  • Gerda

    ★★★

  • Ghosting Gloria

    ★★½

  • Mad God

    ★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★★

  • Macho Carne

  • The River

    ★★½

  • Beckett

    ★★★½

  • Satoshi Kon: The Illusionist

    ★★★

  • Annette

    ★★★½

  • Witch Hunt

    ★★

  • Bolt Driver

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • False Positive

    ★★½

  • Luca

  • Do Not Hesitate

    ★★★

  • The Phantom

    ★★½

  • The Novice

    ★★★½

  • Catch the Fair One

    ★★★½

  • No Longer Suitable For Use

    ★★★½

  • Esther In Wonderland

    ★★★½

  • Cracked

    ★★★

  • Liza Anonymous

    ★★½

  • Italian Studies

    ★★★

  • Agnes

    ★★★½

  • Namoo

    ★★★★

  • Leylak

    ★★★½

  • Poser

    ★★★½

  • goodbye, ghost

  • The Lovers

    ★★★

  • Ultrasound

    ★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Blazes

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Seobok

    ★★★★

  • Waves

    ★★★½

  • Bad Trip

  • Caution, Hazardous Wife: The Movie

    ★★★½

  • The Drover's Wife: The Legend of Molly Johnson

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★★

  • The Feast

    ★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★

  • Nuevo Rico

    ★★★½

  • Femme

    ★★★½

  • Hold Me Tight

    ★★★★

  • Puss

    ★★★½

  • Potato Dreams of America

    ★★½

  • Kid Candidate

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★