Sort by
  • Manos: The Hands of Fate

    ★★★★

  • Glen or Glenda

    ★★★★

  • DodgeBall: A True Underdog Story

    ★★

  • Happy Gilmore

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★

  • Twilight

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Bound

    ★★★★

  • Eternals

    ½

  • Truck Turner

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Drag Me to Hell

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fantasia

    ★★★