Jacob Tracey has logged 16 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Abominable

Abominable

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★½
Edit this entry  
24
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★
Edit this entry  
20
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wallflower

Wallflower

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
Battle at Big Rock

Battle at Big Rock

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Serenity

Serenity

2019
×
Read the review Edit this entry  
07
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
It

It

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry