Sort by
  • Me Time

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Panama

    ★½

  • X

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Rooney

    ★★★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Mother/Android

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Wasteland

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Schumacher

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Superhost

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½