Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★★★★

  • BEEF

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • 65

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Chevalier

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Sorry About the Demon

    ★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • The Smiling Friends Go to Brazil!