Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Choose Love

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • My Fault

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Bed Rest

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Kira & El Gen

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Morbius

  • Deep Water

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★