Sort by
  • Venom 3

  • Transient

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • Dicks: The Musical

    ½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Behold

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Rise

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • We Cry Together

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Skin Can Breathe

    ★★★

  • Cool Blue Car

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Return to Space

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★