• Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • kid 90

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Boogie

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★

  • The Dig

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ½

  • Hubie Halloween

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★½

  • Project Power

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★½

  • Cut Throat City

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Defending Jacob

  • Extraction

    ★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Trolls World Tour

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Way Back

    ★★★

  • The Trip to Greece

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Sylvie's Love

    ★★★

  • Charm City Kings

    ★★★½

  • Wendy

    ★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Save Yourselves!

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Residue

    ★★★★

  • Uncle Frank

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★½

  • Little Women

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★

  • The Good Liar

    ★★★

  • Midway

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½