• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • F9

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Night School

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Moonlight

  • Deadpool

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Godzilla

    ★★½

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

  • Frozen

    ★★½

  • Fast & Furious 6

    ★★★★½

  • The Avengers

    ★★★★½

  • Fast Five

    ★★★

  • The Social Network

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • A Christmas Carol

    ★★★★★

  • Los Bandoleros

    ★★★

  • Fast & Furious

    ★★

  • Iron Man

    ★★★★

  • Ratatouille

    ★★★½

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★★★

  • The Turbo Charged Prelude for 2 Fast 2 Furious

    ★½

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★

  • The Fast and the Furious

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★

  • Forrest Gump

  • The Shining

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Star Wars

    ★★★

  • The Godfather

    ★★★★★