Sort by
  • How Green Was My Valley

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Mater the Greater

    ★★½

  • Rescue Squad Mater

    ★★½

  • Luxo Jr. Pencil Test

    ★★★

  • Light and Heavy

    ★★★

  • Monster Truck Mater

    ★★

  • El Materdor

    ★★

  • Tokyo Mater

    ★½

  • 3 Bad Men

    ★★★½

  • Love Under the Crucifix

    ★★★½

  • Steamboat Round the Bend

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Through the Olive Trees

    ★★★★★

  • Night Has a Thousand Desires

    ★★★★½

  • Lake Titicaca

    ★★★

  • Pedro

    ★★★

  • El Gaucho Goofy

    ★★★