Jacob has logged 13 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Malevolent

Malevolent

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
Read the review Edit this entry  
19
Count to 100

Count to 100

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Con Air

Con Air

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Big Plans!

Big Plans!

2005
×
★½
Edit this entry  
14
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★½
Edit this entry  
07
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Out

Out

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry