Sort by
  • The Kingdom: Exodus

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • House Comes with a Bird

    ★★★★

  • Relative

  • The Batman

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

  • Please Baby Please

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Memoria

    ★½

  • The Humans

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Stanleyville

    ★★★

  • The Sacred Spirit

    ★★★★½

  • After Blue

    ★★★★★

  • Pig

    ★★½

  • Hold Me Tight

    ★★★★

  • The Tsugua Diaries

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★½

  • Ste. Anne

    ★★

  • Social Hygiene

    ★★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★½

  • Friends and Strangers

    ★★½

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★½

  • Pleasure

    ★½

  • El Planeta

    ★★★

  • Superior

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★½

  • Censor

  • Eer

    ★★★★

  • The Hand

    ★★★★½

  • The Bloodhound

    ★★★★★

  • The Empty Man

    ★½

  • The Kid Detective

    ★★

  • French Exit

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★½

  • There Are No False Undertakings

    ★★★★★

  • Atarrabi & Mikelats

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Return of Tragedy

  • Un soupçon d'amour

    ★★½

  • Apples

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Point and Line to Plane

    ★★★★½

  • Summer of 85

    ★★★★

  • Which Is Witch ?

  • Victor in Paradise

  • A Dim Valley

    ★★½

  • France Against the Robots

    ½

  • Speech/Acts: A Dialectical Comedy

  • Softcore

  • Isabella

    ★★★★

  • All Hands on Deck!

    ★★★★½

  • Stump the Guesser

  • Los conductos

    ★★★½

  • The Salt of Tears

    ★★★★★

  • The Intruder

    ★★

  • Kala azar

    ★★★½

  • Birds (Or How to Be One)

    ★★★