Sort by
  • She Said

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Call

    ★★★

  • Midnight at the Magnolia

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Fatman

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Spenser Confidential

  • Isi & Ossi

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 6 Underground

    ½

  • 1917

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • In the Tall Grass

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Elliott Erwitt - Silence Sounds Good

    ★★★½

  • Anima

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★

  • Murder Mystery

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • The Neighbors' Window

  • Nate Bargatze: The Tennessee Kid

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★½

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • Long Shot

    ★½

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • System Crasher

    ★★★½