• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Cry Macho

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Project Power

  • Hamilton

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Glass

    ★★½

  • Vice

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Venom

    ★★

  • The VelociPastor

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • It

    ★★½

  • War for the Planet of the Apes

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Why Him?

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Sing

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Ghostbusters

    ★★★½

  • Finding Dory

  • Now You See Me 2

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½