Matthew has logged 20 entries for films during March 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
[REC]³ Genesis

[REC]³ Genesis

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
A Good Old Fashioned Orgy

A Good Old Fashioned Orgy

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
House Hunting

House Hunting

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Man Bites Dog

Man Bites Dog

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
August Underground's Mordum

August Underground's Mordum

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Green Elephant

The Green Elephant

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Wet Hot American Summer

Wet Hot American Summer

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
DeadHeads

DeadHeads

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
A Film with Me in It

A Film with Me in It

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Safety Not Guaranteed

Safety Not Guaranteed

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The ABCs of Death

The ABCs of Death

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Guinea Pig: Devil's Experiment

Guinea Pig: Devil's Experiment

1985
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and Blood

Guinea Pig 2: Flower of Flesh and Blood

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Grotesque

Grotesque

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Last Circus

The Last Circus

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Red Room

Red Room

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Sympathy for Lady Vengeance

Sympathy for Lady Vengeance

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Sympathy for Lady Vengeance

Sympathy for Lady Vengeance

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ebola Syndrome

Ebola Syndrome

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Fell

Fell

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry