Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Val

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★½

  • The Little Things

  • An Evening with Tim Heidecker

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Some Kind of Heaven

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • The Art of Racing in the Rain

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Vice

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • American Animals

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★½