Sort by
  • Mufasa: The Lion King

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • The Outside

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Portrait of God

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Men

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

  • Watcher

    ★★

  • Fresh

    ★★

  • The House

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★