Sort by
  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Reckoning

    ★★★★

  • Ballerina

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Gamma Rays

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • The Continental: From the World of John Wick

  • Sly

    ★★

  • Expend4bles

  • Rise of the Footsoldier: Vengeance

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Next Goal Wins

  • Spirit of Ecstasy

    ★★★

  • On The Pulse

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★

  • Saltburn

  • God Is a Woman

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Retribution

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Grand Tour: Eurocrash

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Arnold

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • The Machine

    ★★★

  • The Last Weekend

    ★★★★★

  • Asteroid City

  • Légua

    ★★★

  • The Settlers

    ★★★

  • The Other Laurens

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Hold on Tight / 3 By 3

    ★★★

  • Fool's Paradise

  • Fast X

    ★★

  • The Coronation Concert

    ★★

  • The Coronation of TM King Charles III and Queen Camilla

    ★★★

  • Paraskevidekatriaphobia

    ★★★★

  • The Mother

  • Mother's Ruin

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Ghosted

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★