Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★★

  • Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Afire

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★½

  • Sun and Concrete

    ★★★★½

  • When Will It Be Again Like It Never Was Before

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Wonderful Autumn of Mickey Mouse

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

  • Fortune Feimster: Good Fortune

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★½

  • Lot 36

  • The Watcher

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Significant Other

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Reflect

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Son

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Maria into Life

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★