Jason has logged 23 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Vortex

Vortex

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bad Luck Banging or Loony Porn

Bad Luck Banging or Loony Porn

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
I'm Your Man

I'm Your Man

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Belle

Belle

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Blue Bayou

Blue Bayou

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★★
Edit this entry  
17
Copshop

Copshop

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Malignant

Malignant

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Alpinist

The Alpinist

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Small Engine Repair

Small Engine Repair

2021
×
★★½
Edit this entry  
10
Escape from New York

Escape from New York

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★
Edit this entry  
05
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
United 93

United 93

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Fog

The Fog

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry