Sort by
  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Cult Hero

    ★★

  • Not Okay

    ★★

  • Megalomaniac

    ★★★

  • Glorious

    ★★★

  • The Harbinger

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Next Door

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Next Exit

    ★★★★

  • Employee of the Month

    ★★½

  • Swallowed

    ★★½

  • Compulsus

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • The Roundup

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Senior Year

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Killing of a Journalist

    ★★★★

  • Bernie Langille Wants to Know What Happened to Bernie Langille

    ★★★½

  • Make People Better

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Million Dollar Pigeons

    ★★★½

  • The Quiet Epidemic

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Bitch Ass

    ★★

  • Still Working 9 to 5

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Incredible But True

    ★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • What to Do With the Dead Kaiju?

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Navalny

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Brian and Charles

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • TikTok, Boom.

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • 2nd Chance

    ★★½

  • Riotsville, USA

    ★★★★

  • The Art of Silence

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★½