• Kidz Klub!

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Love Hard

    ★★½

  • New York Ninja

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • LuLaRich

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★

  • Belle

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Satoshi Kon: The Illusionist

    ★★★

  • Just What the Doctor Ordered

  • Luchadoras

    ★★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★½

  • 76 Days

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Desperados

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Psycho Yoga Instructor

    ★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • There Is No Evil

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Eyimofe (This Is My Desire)

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Spaceship Earth

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★

  • Kaithi

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Guns Akimbo

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★½

  • Santa Girl

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★½

  • EXIT

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

  • Crawl

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Ma

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • First Love

    ★★★½

  • Sorry We Missed You

    ★★★★½

  • Kabaneri of the Iron Fortress: The Battle of Unato

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Plus One

  • Blow the Man Down

    ★★★

  • Recorder: The Marion Stokes Project

  • Someone Great

    ★★

  • How High 2