Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Out Of Ten

    ★★★★

  • Paint

    ★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Truth.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½