• Tales from the Hood 3

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Debt Collectors

    ★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Relic

    ★★★★

  • His House

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • The Cleansing Hour

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Spiral

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Missing 411: The Hunted

    ★★★

  • Avengement

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Furies

    ★★

  • The Silence

    ★½

  • Pig

    ★★½

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • God: City

    ★★★½

  • The Meg

    ★★★★

  • Tales from the Hood 2

    ★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • The Debt Collector

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★

  • Demon House

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★★★

  • Acts of Vengeance

    ★½

  • Terrified

    ★★★½

  • Jigsaw

    ★★½

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • The Snowman

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Puppet Master: Axis Termination

    ½

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★★★

  • Mom and Dad

    ★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Suburbicon

    ★½

  • 2036: Nexus Dawn

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • God: Serengeti

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Missing 411

    ★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★★

  • Blade of the Immortal

    ★★★★

  • It Comes at Night

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Mayhem

    ★★★★

  • The Foreigner

    ★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • Jailbreak

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★

  • Sherlock: The Final Problem

    ★★★½

  • Incarnate

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • The Atheist Delusion

    ½

  • RE:BORN

    ★★★½

  • The Void

    ★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★½