Sort by
  • Beau Is Afraid

  • Dead Ringers

  • Grenfell

  • Air

  • Jackals & Fireflies

  • Rye Lane

  • Stonehouse

  • Babylon

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The English

  • The Viewing

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Creature

  • Inland

  • Amsterdam

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Blonde

  • Saint Omer

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Blue Jean

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Gem

  • Nope

    ★★★

  • Horseplay

    ★★★

  • Close

  • Broker

  • Pacifiction

  • Elvis

    ★★

  • Tori and Lokita

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

  • The Worst Ones

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Enys Men

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • My Year of Dicks

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Andy Warhol Diaries

  • The Batman

    ★★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • The Quiet Girl

  • Rimini

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Emily the Criminal

    ★★★